Technika grzewcza

Wentylacja

Jeśli poszukujesz najlepszych produktów do instalacji systemów wentylacyjnych, to BIMs PLUS jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nasza firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym centrale wentylacyjne, wentylatory, rekuperatory, nagrzewnice powietrzne, kurtyny powietrzne, gruntowe wymienniki ciepła oraz oczyszczacze powietrza.

Jesteś zainteresowany produktami z kategorii Wentylacja?

Zostań naszym klientem i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny oraz indywidualne warunki współpracy.

Nasze marki własne i na wyłączność

Szeroka oferta, certyfikowana jakość, wysoka marża. Sprawdź!


TRINNITY - marka dla fachowca

TRINNITY to nowa jakość produktów dla instalatora i Twoja pewność wykonania niezawodnej instalacji w każdym budynku.

Oferta TRINNITY to wysokiej jakości artykuły grzewcze, instalacyjne i sanitarne oraz asortyment do wentylacji i klimatyzacji.

 

Obraz
Gdzie kupić

Gdzie kupić?     
Produkty TRINNITY są dostępne w hurtowniach instalacyjnych ABEX oraz na platformie on-line https://bimsplus24.pl

Trinnity wentylacja i klimatyzacja

Wybór wentylacji

Dobór odpowiedniej wentylacji jest kluczowym elementem, aby zapewnić odpowiedni przepływ powietrza w budynku. W tym celu należy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak powierzchnia i liczba kondygnacji budynku oraz stosowane ogrzewanie. 

W budynkach o wysokości do dziewięciu kondygnacji można stosować wentylację grawitacyjną lub mechaniczną, natomiast w budynkach wyższych należy wybrać wentylację mechaniczną wywiewną lub nawiewno - wywiewną. 

Pamiętaj także, że niezależnie od wybranego rodzaju wentylacji, ważne jest, aby zapewnić odpowiednią jakość i wydajność urządzeń wentylacyjnych. Wentylacja mechaniczna powinna być uruchamiana ciągle przez całą dobę, z możliwością redukcji strumieni objętości powietrza do 60% w nocy. 

Możesz również zdecydować się na zaprojektowanie wentylacji mechanicznej zdecentralizowanej, która będzie działać niezależnie w każdym mieszkaniu (lub jego poszczególnych pomieszczeniach) i będzie uruchamiana okresowo przez użytkownika mieszkania. 

Pamiętaj jednak, że konieczne jest skuteczne zabezpieczenie przed możliwością dotarcia usuwanego powietrza do innych mieszkań. Pamiętaj, że jeśli chodzi o mieszkanie, nie powinieneś jednocześnie korzystać z wentylacji wywiewnej mechanicznej o stałym działaniu i wentylacji grawitacyjnej. 

Natomiast w mieszkaniach, które posiadają paleniska na stałe paliwo, kominki lub gazowe podgrzewacze wody z grawitacyjnym wyprowadzeniem spalin, możesz używać tylko wentylacji grawitacyjnej lub mechanicznej wentylacji nawiewno - wywiewnej (zrównoważonej).

BIMs PLUS - zawsze pomocni

W naszym sklepie internetowym lub w naszych punktach handlowych znajdziesz szeroki wybór produktów do instalacji wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej, które pomogą Ci zapewnić efektywne działanie systemu wentylacyjnego w każdym budynku. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, chętnie udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji i pomożemy w doborze odpowiednich urządzeń.

BIMs PLUS - Wszystko pod jednym dachem

W ofercie BIMs PLUS znajdziesz także szeroki wybór produktów i akcesoriów do instalacji centralnego odkurzania i oczyszczaczy powietrza, które idealnie sprawdzą się zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i wielorodzinnym, w tym w budownictwie pasywnym. Nasze produkty są najwyższej jakości i zapewnią skuteczne działanie systemów wentylacyjnych w każdym budynku.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wentylacja grawitacyjna, czy rekuperacja, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zadbać o jakość przepływu powietrza na realizowanych przez Ciebie inwestycjach. 

W naszej ofercie znajdziesz m.in. centrale wentylacyjne, rekuperatory, nagrzewnice wodne, gazowe i elektryczne, kurtyny powietrzne, gruntowe wymienniki ciepła, wentylatory łazienkowe, kanałowe, dachowe i ścienne, destryfikatory oraz wentylatory specjalnego zastosowania, takie jak wentylatory przeciwwybuchowe, chemoodporne, oddymiające.

Oprócz tego oferujemy szeroki wybór przewodów wentylacyjnych, w tym przewody ocynkowane "spiro" i elastyczne "flex", izolację, oczyszczacze powietrza, automatykę i regulację, systemy centralnego odkurzania, kanały wentylacyjne, systemy wentylacyjne oraz agregaty wody lodowej i odkurzacze centralne. Jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta pomoże Ci znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, by zapewnić skuteczną wentylację w każdym budynku.

Nie ma tu tego, czego szukasz?