Panasonic

Branża:
Klimatyzacja, Pompy ciepła, Technika grzewcza
Adres www:

Panasonic Corporation to światowy lider w opracowywaniu innowacyjnych produktów i technologii w obszarze elektroniki konsumenckiej oraz rozwiązań dla klientów z branż motoryzacyjnej, nieruchomości oraz różnych sektorów biznesowych B2B.

W 2018 roku firma obchodziła setną rocznicę działalności, posiada 528 spółek zależnych i zarządza 72 firmami stowarzyszonymi na całym świecie. Firma z zaangażowaniem poświęca się tworzeniu nowych wartości poprzez współpracę przy opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań, aby klienci mogli żyć lepiej w lepszym świecie.

O systemach klimatyzacyjnych Panasonic

Panasonic, jeden z liderów branży klimatyzacji, dysponuje ponad 60-letnim doświadczeniem, eksportuje produkty do ponad 120 krajów na całym świecie i wyprodukował już ponad 200 milionów sprężarek. Panasonic proponuje cztery linie innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania i klimatyzacji dla domów, biur, firm i obiektów przemysłowych. Panasonic przykłada szczególną wagę do jakości swoich rozwiązań, które mają dobrze przemyślaną konstrukcję i gwarantują zdrowe powietrze, a jednocześnie spełniają najsurowsze standardy w zakresie zużycia energii, ochrony środowiska i emisji hałasu. 

Zrównoważone rozwiązania grzewcze Panasonic

Szeroki wybór pomp ciepła Aquarea to rozwiązanie idealnie dopasowane do Twojego domu. Pompy ciepła Panasonic to urządzenia zarówno dla nowych jak i modernizowanych domów. Cechuje je bardzo wydajna praca nawet przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych oraz bogaty wybór typów: Monoblok, Split, All in One, przy jednocześnie szerokiej ofercie mocy. Na podkreślenie zasługuje również fakt, że urządzenia te są przyjazne dla środowiska i posiadają certyfikat Passive House dla wybranych modeli, zdalne sterowanie i serwis Smart Cloud i Serwis Cloud.