Przydomowe instalacje zewnętrzne

Przydomowe instalacje zewnętrzne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu klientom BIMs PLUS jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze rozwiązania w zakresie instalacji wodociągowej, gazowej, kanalizacji zewnętrznej i oczyszczania ścieków.

Jesteś zainteresowany produktami z kategorii Przydomowe instalacje zewnętrzne?

Zostań naszym klientem i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny oraz indywidualne warunki współpracy.

Nasze marki własne i na wyłączność

Szeroka oferta, certyfikowana jakość, wysoka marża. Sprawdź!


Oferta BIMs PLUS - instalacje wodociągowe, kanalizacyjne i gazowe 

Nasza oferta obejmuje m.in. systemy kanalizacji zewnętrznej PVC, instalacje wodociągowe z rur i kształtek polietylenowych, systemy oczyszczania ścieków, instalacje gazowe z rur i kształtek polietylenowych oraz systemy zagospodarowania wody deszczowej, takie jak zbiorniki na deszczówkę, systemy drenażowe i zbiorniki retencyjne.

  • systemy kanalizacji zewnętrznej PVC (m.in. rury i kształtki, studnie kanalizacyjne, odwodnienia liniowe i punktowe, włazy kanałowe i wpusty ściekowe, wpusty parkingowe, etc.),
  • instalacje wodociągowe (m.in. rury i kształtki polietylenowe, pompy,  zasuwy, studnie wodomierzowe, hydranty, etc.),
  • systemy oczyszczania ścieków (m.in. oczyszczalnie biologiczne, mechaniczne i hybrydowe, szamba, etc.),
  • instalacje gazowe (m.in. rury i kształtki polietylenowe do gazu, skrzynki gazowe, przyłącza gazu polietylenowe oraz stalowe, preizolowane, proste i gięte, etc.),
  • systemy zagospodarowania wody deszczowej (m.in. podziemne i naziemne zbiorniki na deszczówkę,  systemy drenażowe, zbiorniki retencyjne, etc.).

Wszystkie produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów, co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość.

BIMs PLUS - jeszcze lepsze ceny!

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów - to gwarancja najlepszej ceny.

Zostań stałym klientem BIMs PLUS, a otrzymasz: premie za zakupy, nagrody za punkty i dogodne terminy płatności. Chcę zostać klientem >>

BIMs PLUS - pomoc, na którą warto liczyć

Oferujemy szeroki wybór produktów i akcesoriów do instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, oczyszczalni ścieków oraz zagospodarowania wody deszczowej, a także udostępniamy platformę internetową oraz nasze punkty handlowe, w których możesz dokonać zakupu.

Nasi opiekunowie są do dyspozycji, aby odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości, a także szkolą się, aby zagwarantować jak największe wsparcie dla naszych klientów. Jesteśmy otwarci na dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy. Dlatego oferujemy tylko te produkty, które posiadają niezbędne certyfikaty i dopuszczenia, potwierdzające ich bezpieczeństwo, jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami.

Nie ma tu tego, czego szukasz?