Broetje - Po prostu bliżej ciepła

Branża:
Technika grzewcza
Adres www:

BRÖTJE to rodzinna firma z tradycjami, która od ponad 100 lat dostarcza innowacyjne systemy grzewcze. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii z komfortem użytkowania, BRÖTJE zapewnia swoim klientom ciepło i wygodę w domu.

System Multilevel to rozwiązanie, które pozwala na budowę produktów BRÖTJE z wykorzystaniem identycznych elementów konstrukcyjnych. Dzięki temu wszystkie produkty jednej serii są uniwersalne i niezawodne. Uniwersalność systemu Multilevel wynika z tego, że wszystkie urządzenia składają się z tych samych podstawowych elementów np. palnika, wymiennika ciepła i modułu regulacyjnego. Elementy te są dopasowane do siebie pod względem wymiarów i parametrów pracy. Dzięki temu można je swobodnie łączyć w produkty  o różnych mocach. 

Myślimy z Wami i za Was, abyście mieli pewność, ze zakupiony produkt sprosta postawionym przed nim zadaniom, a jego codzienne użytkowanie będzie proste i intuicyjne.

Na tych założeniach opiera się technologia Multilevel:

  • Najnowocześniejsza technologia kotłów kondensacyjnych - Technologia EVO to samokalibrująca regulacja spalania. Niska emisja. Szeroki zakres modulacji.
  • Perfekcyjna integracja pomp ciepła - BTW na nowo definiuje efektywne wytwarzanie c.w.u. i ogrzewanie.
  • Podgrzewacze C.W.U. w zgodzie z OZE - Urządzenie przystosowane jest do współpracy z instalacją solarną.

BRÖTJE to gwarancja ciepła i wygody w domu. Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii z komfortem użytkowania, BRÖTJE zapewnia swoim klientom produkty, które spełniają najwyższe wymagania.