Pompy ciepła

Pompy ciepła

Jeśli szukasz pomp ciepła, hurtownia instalacyjna BIMs PLUS ma dla Ciebie wybór produktów od sprawdzonych i znanych producentów

Nasza oferta zawiera pompy ciepła o różnych klasach efektywności energetycznej, poziomach mocy akustycznej oraz rozmiarach i parametrach montażu, dzięki czemu możesz wybrać wydajne urządzenie dostosowane do potrzeb i charakteru swojej inwestycji.

W BIMs PLUS znajdziesz największy wybór pomp ciepła:

  • pompy ciepła typu powietrze-woda,
  • powietrzne pompy ciepła typu powietrze-powietrze,
  • gruntowe pompy ciepła typu solanka-woda,
  • wodne pompy ciepła typu woda-woda,
  • pompy z wbudowanym z podgrzewaczem c.w.u,
  • pompy ciepła typu split,
  • pompy ciepła monoblok.

W celu doboru pompy ciepła możesz skontaktować się z naszym Inżynierem OZE.

Jesteś zainteresowany produktami z kategorii Pompy ciepła?

Zostań naszym klientem i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny oraz indywidualne warunki współpracy.

Zyskaj dla swoich Klientów
dodatkowo nawet do 2 102 zł

Dowiedz się więcej

Zyskaj dla swoich Klientów
dodatkowo nawet do 2 102 zł

Nasze marki własne i na wyłączność

Szeroka oferta, certyfikowana jakość, wysoka marża. Sprawdź!


Jak wybrać pompę ciepła?

Przy wyborze pompy ciepła niezwykle istotne jest odpowiednie dopasowanie mocy urządzenia do zapotrzebowania budynku na ciepło.

W tym celu warto znać konstrukcję i powierzchnię budynku, rodzaj zastosowanej izolacji termicznej, wysokość pomieszczeń, powierzchnię przeszkleń, rok budowy, rodzaj instalacji centralnego ogrzewania (np. podłogowej lub grzejnikowej) oraz liczbę mieszkańców (jeśli pompa ma również ogrzewać wodę użytkową).

Jeśli chcesz dodatkowo zaoferować swoim klientom rozwiązania ekologiczne, warto zaproponować im połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną i magazynami energii. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą ofertę w zakresie fotowoltaiki lub skontaktuj się z naszym Inżynierem OZE

Zalety pomp ciepła c.o. i c.w.u.

Pompy ciepła mają kilka zalet w porównaniu z kotłami na paliwo stałe. Przede wszystkim wymagają one mniejszej powierzchni do montażu, nie wymagają budowy komina, nie wymagają składowania opału i pracują bezobsługowo. Co ważne, pompy ciepła wykorzystują czystą energię odnawialną i nie emitują szkodliwych spalin, co jest korzystne dla środowiska. 

Pompy ciepła to bardzo ekologiczne rozwiązanie, które pozwala na wykorzystanie naturalnych źródeł ciepła, takich jak energia słoneczna lub geotermalna, do ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. 

Użytkownicy pomp podkreślają ich wysoką efektywność i oszczędności, jakie generują, dlatego to rozwiązanie, które zdecydowanie warto rozważyć przy kolejnej inwestycji.

Pompy ciepła powietrze-woda i fotowoltaika do jeszcze bardziej wydajnego ogrzewania

Pompy ciepła, zwłaszcza te typu powietrze-woda, mogą być łączone z instalacją fotowoltaiczną, co znacząco zwiększa ich efektywność i pozwala na realne oszczędności energetyczne. Taka kombinacja pozwala na jeszcze bardziej ekologiczne i wydajne ogrzewanie budynków.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, porozmawiaj z naszym Inżynierem OZE >>

Pompa ciepła to znaczne oszczędności

Inwestycja w pompy ciepła typu powietrze-woda pozwala na znaczne oszczędności dla Twoich klientów, ponieważ nie muszą oni już inwestować w budowę kotłowni i komina oraz projekt i przyłącze gazowe, które są niezbędne przy konwencjonalnych źródłach ciepła. 

Montaż pompy ciepła jest prosty i szybki, a instalacja jest mniej awaryjna niż w przypadku innych systemów grzewczych. Inwestycja w pompy ciepła to więc rozwiązanie korzystne dla Twoich klientów pod wieloma względami.

Sprawdź naszą ofertę, by znaleźć idealnie dla siebie produkty.

Inżynierowie OZE
- zapytaj doradcę BIMs PLUS

 

Chcesz mieć pewność, że wybrane produkty odpowiadają potrzebom Twojej instalacji? Potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszych elementów? Zależy Ci na podniesieniu umiejętności Twoich pracowników?

Zapytaj doradcy technicznego BIMs PLUS! Podpowie najlepsze rozwiązanie, sprawdzi kompletność zamówienia i zaproponuje szkolenie. Skorzystaj z fachowego wsparcia bez zobowiązań.

Nie ma tu tego, czego szukasz?