Misja, wizja, wartości

3 stopnie profesjonalnej dystrybucji

Trójstopniowy model dystrybucji to nasza filozofia działania. Cenimy zaangażowane relacje ze wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego. Jesteśmy partnerem dla inwestora, wykonawcy oraz producenta.

Producenci zyskują dzięki nam sprawny kanał dystrybucji i informacje o tym, czego oczekuje rynek. Dzięki temu zadania stawiane nam przez klientów, stają się wspólnymi wyzwaniami.

Współpracujemy z najlepszymi producentami i wykonawcami, znamy ich rzetelność. Satysfakcja ze sprawnej realizacji inwestycji także staje się wspólna. Tak rozumiemy partnerstwo. Budowane w oparciu o nie związki handlowe, po latach zmieniają się w biznesowe przyjaźnie.

BIMs PLUS Dystrybucja

Filozofia BIMs Plus

Obraz
Infografika
Nowoczesność na plus

Tylko nowoczesne rozwiązania i materiały w ofercie - to Twoja gwarancja maksymalnej wydajności.

Obraz
Partnerstwo
Partnerstwo na plus

Skala inwestycji nie ma dla nas znaczenia - obsłużymy każdą z takim samym fachowym zaangażowaniem.

Obraz
Wiedza
Wiedza na plus

By jeszcze lepiej Ci pomagać, cały czas się szkolimy. Jesteśmy na bieżąco z nowymi produktami i technologią.

Obraz
Profesjonalizm
Profesjonalizm na plus

Czy zamawiasz jeden zawór czy kompletną instalację - Twoje zamówienie jest dla nas priorytetem.


Nasze wartości

W BIMs PLUS od 30 lat nieustannie dbamy o interesy naszych partnerów. 

By sprostać oczekiwaniom, kierujemy się wartościami, które są naszym drogowskazem. 
Są to: odpowiedzialność, partnerstwo, kreatywność i zyskowność przedsiębiorcy. 

Zobacz jak działają.

Obraz
Odpowiedzialność
Odpowiedzialność

Czujemy się odpowiedzialni za sukces naszych partnerów, dlatego konsekwentnie i terminowo realizujemy wszystkie zobowiązania. 

Oferujemy wyłącznie jakościowe i sprawdzone materiały przyjazne środowisku, które mają poprawić jakość życia ludzi. 

Wobec partnerów, społeczności oraz konkurencji podejmujemy wyłącznie uczciwe działania.

Obraz
Partnerstwo
Partnerstwo

Dbamy o relacje, wsparcie i pomoc okazywaną klientom, dostawcom i współpracownikom. Każde zagadnienie, nawet te trudne, omawiamy uczciwie, szczerze i otwarcie, mając na uwadze dobre imię naszego partnera. 

Zaufanie, jakim obdarzamy naszych pracowników daje im możliwość rozwinięcia potencjału. Sukces naszych klientów i pracowników jest dla nas nieustannym źródłem entuzjazmu i motywatorem do zmian na lepsze.

Obraz
Kreatywność
Kreatywność

Dla naszych partnerów zawsze chcemy więcej. Dlatego cele, które sobie stawiamy są ambitne, motywują i uwalniają pełnię kreatywności i zaangażowania każdego z członków BIMs. 

Cały czas dążymy do doskonałości, czerpiąc przy tym radość z codziennej pracy i osiągnięć. Innowacja, pomysłowość, rozwój kompetencji to kluczowe czynniki naszego ciągłego wzrostu.

Obraz
Zyskowność
Zyskowność przedsiębiorcy

Sukces rodzi się z efektywności, dlatego dbamy o niskie koszty i wysoką jakość naszej oferty. Jako stabilny i wiarygodny partner nie angażujemy się w potencjalnie ryzykowne transakcje, mając świadomość ich negatywnego wpływu na nasze środowisko biznesowe. 

Wspieramy rozwój małych i średnich firm instalatorskich w drodze do sukcesu.

Misja

Naszym celem jest wspieranie rozwoju firm instalatorskich. Zapewniając zaopatrzenie w produkty najlepszej jakości i udzielając fachowego doradztwa, staramy się aktywnie przyczyniać do sukcesu naszych partnerów. Dbamy o rozwój rynku poprzez dzielenie się najnowszą wiedzą i organizację szkoleń. 

Tworzymy społeczność, w której budujemy długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Razem z nami rozwijaj swoją firmę instalatorską! 

Wizja

BIMs PLUS to stabilny partner i ekspert branży instalacyjnej. Jako wiarygodny doradca oferujemy tylko najnowsze rozwiązania, które odpowiadają na aktualne oczekiwania użytkowników.
Naszym celem jest być wiarygodnym źródłem wiedzy i nowoczesnych technologii, przyczyniając się do dynamicznego rozwoju naszej branży.

 

Obraz
Siedziba BIMS Plus
Obraz
Opiekun

Rozpocznij współpracę z BIMs PLUS!

Zyskaj dostęp do indywidualnych cen, korzystnych warunków płatności, błyskawicznych dostaw i stałego wsparcia branżowego. BIMs PLUS to Twój plus w biznesie instalatorskim!


Szkolenia dla instalatorów

Sprawdź kalendarz wydarzeń BIMs PLUS!