Carporty

Obraz
Fotowoltaika hurtownia - baner na stronie

Elektryczne samochody to już nie tylko zwykły trend, ale zbliżająca się przyszłość. Miasta poszerzają swoje strefy czystego powietrza, Unia Europejska wprowadza rozporządzenia wstrzymujące produkcje innych samochodów niż elektryczne od 2035, a coraz więcej osób już teraz myśli o wymianie samochodu na elektryka i budowie własnego carportu.

Dlatego BIMs PLUS, dbając o potrzeby swoich klientów, oferuje wysokiej jakości carporty, które nie tylko pozwolą na oszczędności, ale również podniosą wartość inwestycji.

Carporty dla Twojej inwestycji w BIMs PLUS

BIMs Plus to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko potrzebne do zbudowania carportu fotowoltaicznego na Twojej inwestycji. Wszystkie nasze carporty posiadają gwarancję, dopuszczenia oraz certyfikaty jakości potwierdzające ich skuteczność i bezpieczeństwo

Trwałość, odporność na korozję i warunki atmosferyczne oraz łatwość montażu - to cechy wyróżniające ofertę, jaką znajdziesz w naszej hurtowni instalacyjnej.

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jaki dobrać produkt lub co warto polecić swoim klientom w przypadku nadchodzącej inwestycji? Porozmawiaj z naszym inżynierem OZE, który odpowie na wszelkie pytania: chcę zapytać

Jesteś zainteresowany ofertą z kategorii Fotowoltaika?

Zostań naszym klientem i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny oraz indywidualne warunki współpracy.

Szybkie zakupy - jeszcze szybsza dostawa

TY DECYDUJESZ JAK KUPUJESZ! 

Obraz
bimsplus24.pl

Na bimsplus24.pl

 • Zamówienia 24/7
 • Śledź zamówienia
 • Sprawdź cenę
 • Zyskaj rabat
Kupuję
Obraz
Magazyn

W hurtowni ABEX

 • 140 lokalizacji - blisko Ciebie
 • Fachowe doradztwo
 • Blisko Ciebie i Twoich inwestycji
Sprawdzam
Obraz
Pracownik

Sprzedaż doradcza

 • indywidualny opiekun
 • oferty szyte pod inwestycję 
 • kompletacja dostaw 
 • współpraca z projektantami 
Sprawdź telefony

Carporty jako przyszłościowe uzupełnienie paneli fotowoltaicznych

Energia odnawialna jest przyszłością, dlatego jeśli instalujesz u klientów panele fotowoltaiczne, warto również wspomnieć o carportach. To nowatorskie rozwiązanie doskonale pasuje do właścicieli samochodów elektrycznych.

Moduły fotowoltaiczne montowane na wiacie

Carporty fotowoltaiczne to połączenie wiaty samochodowej i paneli słonecznych, umożliwiające jednoczesne ładowanie samochodów elektrycznych i produkcję energii słonecznej. Carporty są innowacyjnym rozwiązaniem, które jest zarówno przyjazne dla środowiska, jak i pozwala na oszczędności na rachunkach za prąd, a przy okazji mogą być dodatkowym miejscem parkingowym.

Gdzie poza dachami budynków możemy montować panele?

Panele fotowoltaiczne zazwyczaj instaluje się na dachach budynków, ale można się spotkać również z innymi rozwiązaniami, takimi jak: zadaszenie tarasu, dodatkowy garaż dla samochodów elektrycznych, wolnostojące konstrukcje i miejsca do przechowywania. 

Taka instalacja nie tylko zapewni naszym klientom dodatkową energię, ale podniesie atrakcyjność otoczenia budynku dzięki możliwością wkomponowania jej w otoczenie.

Nie ma tu tego, czego szukasz?