Przewody wentylacyjne

Obraz
Wentylacja - baner kategorii

Jeśli szukasz przewodów wentylacyjnych do realizowanej instalacji, w BIMs PLUS znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Nasza oferta obejmuje przewody o różnych średnicach i kształtach, które zapewnią bezpieczeństwo i prawidłowy przepływ powietrza. 

Możesz u nas zakupić przewody czerpiące świeże powietrze z zewnątrz oraz przewody wyrzutowe, które pozwalają na odprowadzenie powietrza z instalacji. Wszystkie elementy (czerpnie powietrza i wyrzutnie powietrza) są izolowane termicznie, by zapobiegać wykraplaniu się pary na przewodach.

Elastyczne przewody wentylacyjne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli szukasz elastycznych przewodów do instalacji w budynku jednorodzinnym. Oferujemy system elastycznych przewodów systemowych o średnicach fi: 63, 75, 90, dzięki którym możesz stworzyć kompleksowy system wentylacji, dostosowany do potrzeb realizowanej inwestycji.

Przewody wentylacyjne w BIMs PLUS

Przewody wentylacyjne dostępne w BIMs PLUS są produkowane zgodnie z normami dotyczącymi wentylacji w budynkach mieszkalnych i użytku publicznego. Kanały są wykonane z materiałów, które są szczelne, niepalne i bardzo trwałe. 

Dzięki szerokiemu wyborowi kształtów (okrągłe, owalne, prostokątne) i średnic rur, bez trudu dobierzesz odpowiednie produkty do potrzeb instalacji wentylacyjnej, którą realizujesz.

W ofercie firmy BIMs PLUS znajdziesz kompletne systemy wentylacyjne, systemy czerpni i wyrzutni, elastyczne rury wentylacyjne wykonane z tworzyw sztucznych, izolowane termicznie i akustycznie rury DEC, elastyczne kanały, ocynkowane rury "spiro", a także elastyczne rury "flex".

 Dodatkowo zakupisz u nas rozdzielacze z ocynkowanej blachy, rozdzielacze z tworzyw sztucznych, skrzynki rozprężne oraz zakończenia instalacji.

Jesteś zainteresowany ofertą z kategorii Wentylacja?

Zostań naszym klientem i otrzymaj gwarancję najlepszej ceny oraz indywidualne warunki współpracy.

Szybkie zakupy - jeszcze szybsza dostawa

TY DECYDUJESZ JAK KUPUJESZ! 

Obraz
bimsplus24.pl

Na bimsplus24.pl

 • Zamówienia 24/7
 • Śledź zamówienia
 • Sprawdź cenę
 • Zyskaj rabat
Kupuję
Obraz
Magazyn

W hurtowni ABEX

 • 140 lokalizacji - blisko Ciebie
 • Fachowe doradztwo
 • Blisko Ciebie i Twoich inwestycji
Sprawdzam
Obraz
Pracownik

Sprzedaż doradcza

 • indywidualny opiekun
 • oferty szyte pod inwestycję 
 • kompletacja dostaw 
 • współpraca z projektantami 
Sprawdź telefony

O czym pamiętać montując przewody wentylacyjne?

Przy montażu przewodów wentylacyjnych należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach:

 • Upewnij się, że przewody są wykonane z odpowiednich materiałów i spełniają normy bezpieczeństwa.
 • Dostosuj przewody do rodzaju instalacji wentylacyjnej i warunków panujących w budynku.
 • Pamiętaj o odpowiednim uszczelnieniu połączeń między poszczególnymi elementami przewodów.
 • Upewnij się, że przewody zostały zamontowane zgodnie z zaleceniami producenta i z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.
 • Poinformuj klienta o konieczności regularnych konserwacji przewodów, aby zapewnić ich prawidłową pracę.

Pomożemy dobrać przewody wentylacyjne

Nasza oferta obejmuje kanały wentylacyjne wykonane z metalu, takie jak ocynkowana blacha, elastyczne rury izolowane termicznie i akustycznie, a także laminowane rury elastyczne z aluminium, które mogą być wykorzystane do rozprowadzania ciepłego powietrza z kominków i w instalacjach z odzyskiem ciepła. Specjaliści z BIMs PLUS pomogą Ci wybrać odpowiednie przewody wentylacyjne do potrzeb realizowanych przez Ciebie inwestycji budowlanych.

Rura wentylacyjna spiro i flex

Rury spiro to elastyczne przewody wentylacyjne wyprodukowane poprzez zwijanie blach. Są one często stosowane w wentylacji mechanicznej ze względu na atrakcyjną cenę i wysoką trwałość. Są one wykonane z ocynkowanej blachy spiralnej, co sprawia, że są one odporne na korozję i bardzo trwałe.

Obecnie coraz częściej wybierane są rury typu flex, które są wykonane z elastycznego, ale także wytrzymałego tworzywa polietylenowego (PE). Dzięki temu są lekkie, trwałe i odporne na korozję. 

Rury flex mogą być stosowane zarówno do transportu powietrza, jak i pyłów i gazów, a także w systemach oczyszczających powietrze w budynkach mieszkalnych i użytkowych.

Przewody instalacyjne w BIMs PLUS

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości kształtki, kolana i łuki oraz trójniki i czwórniki wentylacyjne i inne niezbędne akcesoria. Na naszej stronie łatwo znajdziesz kategorie produktów odpowiadające potrzebom inwestycji, którą realizujesz. 

Możesz też odwiedzić nasze punkty handlowe i wybrać produkt bezpośrednio z półki. Sprawdź, gdzie znajdują się nasze placówki.

Nie ma tu tego, czego szukasz?