Aktualności BIMs PLUS

Kupuj on-line do 20.00 z realizacją zamówienia w następnym dniu roboczym!

Wiemy, że działasz szybko i potrzebujesz solidnego Partnera, który dotrzyma Ci kroku. Dlatego proces realizacji zamówień w bimsplus24.pl dostosowujemy do Twoich potrzeb.
Teraz wszystkie zamówienia on-line złożone do godz. 20:00 realizujemy następnego dnia roboczego*. 

ABEX Kluczbork - zmiana adresu hurtowni!

Zapraszamy pod nowy adres: 46-200 Kluczbork, ul. Jagiellońska 12, 

ABEX Żyrardów – zmiana adresu hurtowni!

Zapraszamy pod nowy adres: 96-300 Żyrardów
ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 15 

 

Pompy ciepła YKF YORK do 16 kW na nowej liście ZUM

Informujemy, że pompy ciepła YORK z serii YKF, o mocy do 16 kW znalazły się na nowej liście ZUM. To znaczy, że w terminie do 14 czerwca br. – dostarczono wszystkie wymagane nowym regulaminem dokumenty. Należały do nich m.in. wyniki badań z przeprowadzonych na początku 2024 roku, na losowo wybranych z magazynu urządzeniach, w niezależnych akredytowanych laboratoriach europejskich z terenu EU lub EFTA: TÜV SÜD Industrie Service GmbH, Laboratorium für Kältetechnik z Niemiec (EU) oraz WPZ Warmepumpen-Testzentrum ze Szwajcarii (EFTA). Pompy ciepła YKF YORK do 16kW kwalifikują się do dofinansowania z programu "Czyste Powietrze" wg. nowych zasad.

Nowa hurtownia ABEX STALOWA WOLA

Zapraszamy na zakupy do nowo otwartej samoobsługowej hurtowni instalacyjnej ABEX w Stalowej Woli, ul. Przemysłowa 17C

BIMs PLUS rozpoczyna współpracę z Politechniką Warszawską

Firma BIMs PLUS rozpoczęła współpracę z Politechniką Warszawską w celu szerzenia wiedzy z zakresu techniki grzewczej i rozwiązań odnawialnych źródeł energii. Sala laboratoryjna na Wydziale Instalacji Budowlanych Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska należąca do pomieszczeń Zakładu Klimatyzacji i Ogrzewnictwa, została zaopatrzona w tablice informacyjne i urządzenia aktualnie funkcjonujące na rynku.