Aktualności BIMs PLUS

Pompy ciepła YKF YORK do 16 kW na nowej liście ZUM

Z przyjemnością informujemy, że pompy ciepła YORK z serii YKF, o mocy do 16 kW znalazły się na nowej liście ZUM. To znaczy, że dostarczono do nich wymagane wyniki badań i zostały one pozytywnie zweryfikowane przez ekspertów Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego (IOŚ-PIB),  tym samym pompy ciepła YORK o mocy do 16 kW kwalifikują się do dofinansowania z programu „Czyste Powietrze”. 
 

Nowa hurtownia ABEX STALOWA WOLA

Zapraszamy na zakupy do nowo otwartej samoobsługowej hurtowni instalacyjnej ABEX w Stalowej Woli, ul. Przemysłowa 17C

BIMs PLUS rozpoczyna współpracę z Politechniką Warszawską

Firma BIMs PLUS rozpoczęła współpracę z Politechniką Warszawską w celu szerzenia wiedzy z zakresu techniki grzewczej i rozwiązań odnawialnych źródeł energii. Sala laboratoryjna na Wydziale Instalacji Budowlanych Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska należąca do pomieszczeń Zakładu Klimatyzacji i Ogrzewnictwa, została zaopatrzona w tablice informacyjne i urządzenia aktualnie funkcjonujące na rynku.

Nowa hurtownia ABEX SWADZIM

Zapraszamy na zakupy do nowo otwartej samoobsługowej hurtowni instalacyjnej ABEX w Swadzimiu, ul. Świętego Mikołaja  9

Nowa hurtownia ABEX Pruszcz Gdański

Zapraszamy na zakupy do nowo otwartej samoobsługowej hurtowni instalacyjnej ABEX w Pruszczu Gdańskim, ul. Batalionów Chłopskich 3. 145 hurtownia Grupy BIMs PLUS w Polsce. 

Promocja Wielkanocna – Pakiet pompa ciepła YKF York z podgrzewaczem CWU w promocyjnej cenie

Promocja dotyczy pomp ciepła YKF York  monoblok od 7 do 16 kW oraz split od 8 do 16 kW wraz z podgrzewaczem CWU. Promocja obowiązuje od 11 marca 2024 roku do 5 kwietnia 2024 lub do wyczerpania zapasów.