Aktualności BIMs PLUS

Promocja Wielkanocna – Pakiet pompa ciepła YKF York z podgrzewaczem CWU w promocyjnej cenie

Promocja dotyczy pomp ciepła YKF York  monoblok od 7 do 16 kW oraz split od 8 do 16 kW wraz z podgrzewaczem CWU. Promocja obowiązuje od 11 marca 2024 roku do 5 kwietnia 2024 lub do wyczerpania zapasów.

ABEX Jaworzno – zmiana adresu hurtowni!

Zapraszamy do punktu ABEX Jaworzno - Szymborskiej 14

Maxipromocje BIMs PLUS na targach ENEX

Spotkaj się z nami na targach ENEX i skorzystaj z BIMsowych maxipromocji! Czekają na Ciebie specjalne rabaty i niższe ceny na wybrane urządzenia OZE.

Akademia BIMs PLUS | Dbamy o kolejne pokolenia Instalatorów!

Ruszyły zajęcia w ramach współpracy BIMs PLUS Bydgoszcz oraz Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy. Od 12 października nasi Specjaliści prowadzą regularne spotkania z młodzieżą z klasy maturalnej i przygotowują ją do wejścia na rynek pracy. W ramach Akademii BIMs PLUS uczniowie biorą udział w tematycznych blokach edukacyjnych: zarówno w formie teoretycznej jak i praktycznej. 

Zamów online i odbierz gdzie Ci wygodnie!

Klienci BIMs PLUS, którzy kupują na www.bimsplus24.pl od 1 lutego mogą skorzystać z nowo wdrożonej usługi usprawniającej zakupy: zamawiać towary on-line i odbierać gotowe zamówienie, po wcześniejszym powiadomieniu sms, w wybranej hurtowni ABEX.

#wieszkiedy

Z przyjemnością informujemy, że w sierpniu 2023 roku udostępniliśmy stałym klientom BIMs PLUS nową usługę #wieszkiedy czyli powiadomienia SMS o zbliżającej się dostawie.