Aktualności BIMs PLUS

Maxipromocje BIMs PLUS na targach ENEX

Spotkaj się z nami na targach ENEX i skorzystaj z BIMsowych maxipromocji! Czekają na Ciebie specjalne rabaty i niższe ceny na wybrane urządzenia OZE.
 

Stoisko nr 4 hala G – to tutaj będziemy na Ciebie czekać w dniach 7-8 lutego na targach ENEX w Kielcach. 

Akademia BIMs PLUS | Dbamy o kolejne pokolenia Instalatorów!

Ruszyły zajęcia w ramach współpracy BIMs PLUS Bydgoszcz oraz Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy. Od 12 października nasi Specjaliści prowadzą regularne spotkania z młodzieżą z klasy maturalnej i przygotowują ją do wejścia na rynek pracy. W ramach Akademii BIMs PLUS uczniowie biorą udział w tematycznych blokach edukacyjnych: zarówno w formie teoretycznej jak i praktycznej. 

Zamów online i odbierz gdzie Ci wygodnie!

Klienci BIMs PLUS, którzy kupują na www.bimsplus24.pl od 1 lutego mogą skorzystać z nowo wdrożonej usługi usprawniającej zakupy: zamawiać towary on-line i odbierać gotowe zamówienie, po wcześniejszym powiadomieniu sms, w wybranej hurtowni ABEX.

#wieszkiedy

Z przyjemnością informujemy, że w sierpniu 2023 roku udostępniliśmy stałym klientom BIMs PLUS nową usługę #wieszkiedy czyli powiadomienia SMS o zbliżającej się dostawie.

Przeniesienie lokalizacji

Zapraszamy do punktu ABEX Fińska 1, 72-600 Świnoujście

Otwarcie nowego magazynu BIMs PLUS Dolny Śląsk - fotorelacja

W sierpniu br. zakończyła się rozbudowa obiektu magazynowego w Stanowicach przy siedzibie spółki BIMs PLUS Dolny Śląsk. Nowy budynek to magazyn wysokiego składowania, który powiększył kompleks aż o 10 000 m2. Wszystko po to, aby usprawnić logistykę dostaw dla klientów BIMs PLUS, a pracownikom zapewnić komfortowe warunki pracy.