Bezzwrotne dofinansowanie na wymianę ogrzewania: skorzystaj z oferty BIMs PLUS

Czy Twoi Klienci wymieniający źródło ciepła wiedzą, że należy im się dodatkowe dofinansowanie? 
Od 2021 r. pieniądze doliczone na rachunku do ceny energii, związane z potrzebą zakupu i umarzenia tzw. białych certyfikatów, mogą być przekazane odbiorcom energii na dofinansowanie wymiany źródeł ciepła na bardziej efektywne. Firma EnMS Polska - partner Grupy BIMs PLUS i operator programów dofinansowań wspiera osoby fizyczne i firmy w procesie otrzymania finansowego wsparcia.

Firma EnMS działa na rynku od 2010 roku i zajmuje się przede wszystkim poprawą efektywności energetycznej. W ramach współpracy z Grupą BIMs PLUS oferuje dodatkowe wsparcie przy wymianie źródła ciepła na pompę ciepła. Jest to bezzwrotne dofinansowanie do wymiany ogrzewania, pochodzące ze środków podmiotów zobowiązanych. 

Dofinansowanie na wymianę ogrzewania

Zyskaj dla swoich Klientów
dodatkowo nawet do 2 102 zł


Obraz
Doradca klienta

Odbiorcami dofinansowania mogą być zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa, które modernizują swoje instalacje grzewcze. „Bezzwrotne dofinansowanie z BIMs PLUS” umożliwia otrzymanie dodatkowego dofinansowania do wymiany urządzenia. 

Obraz
Wiedza

Klient, który skorzysta z "Bezzwrotnego dofinansowania z BIMs PLUS” może jednocześnie  starać się o środki z innych programów wsparcia wymiany źródeł ciepła takich jak: "Czyste powietrze", czy "Mój prąd", a tym samym – zwiększyć sumę swojego dofinansowania do wymiany ogrzewania. Firma EnMS Polska oferuje profesjonalną pomoc w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozostałych dofinansowań.


Obraz
Jak się zapisać

Jak dostać „Bezzwrotne dofinansowanie z BIMs PLUS?"

Dofinansowanie przyznawane jest na wymianę przez odbiorcę końcowego dotychczasowego źródła ciepła. Podmiotami zobowiązanymi są przedsiębiorstwa sprzedające energię elektryczną, ciepło sieciowe, paliwa gazowe odbiorcom końcowym oraz – od połowy 2021 r. – podmioty paliwowe wprowadzające do obrotu paliwa ciekłe, jak również odbiorcy końcowi, przyłączeni do sieci na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz domy maklerskie.

1

2

Poczekaj na kontakt naszego doradcy, który wypełni wniosek

3

Podpisz umowę na dofinansowanie

4

Dostarcz dokumentację z instalacji nowego źródła ciepła

5

Ciesz się wypłatą dofinansowania


Obraz
wyślij

Formularz kontaktowy

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem profesjonalnego wsparcia w pozyskaniu bezzwrotnego dofinansowania na wymianę starego źródła ogrzewania na pompę ciepła zachęcamy do skontaktowania się z naszym Partnerem - EnMS Polska Sp. z o.o. za pomocą formularza kontaktowego:

 


W razie pytań – prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta EnMS:

dofinansowania@enms.pl
tel.: 573 504 333