Aktualności

Płytki ceramiczne i gresy – wybierz najlepsze rozwiązanie na inwestycję

środa, 30 listopada 2022
Płytki ceramiczne i gresy – wybierz najlepsze rozwiązanie na inwestycję

Produkty przeznaczone do obiektów publicznych i inwestycji komercyjnych ze względu na walory wizualne i funkcjonalność powinny cechować się wyższą trwałością, wpisywać się w najnowsze trendy oraz – patrząc okiem fachowca – być łatwe w montażu. BIMs PLUS posiada w swojej ofercie płytki ceramiczne oraz gresy, które zostały zaprojektowanie specjalnie z myślą o tego typu przestrzeniach i potrzebach.

Duży wybór płytek ceramicznych, gresów i okładzin ściennych najlepszej jakości ułatwia architektowi aranżację przestrzeni inwestycyjnych, a instalatorowi gwarantuje dostępność towaru i szybką realizację.

POZNAJ NASZE KOLEKCJE

W BIMs PLUS posiadamy kilkadziesiąt kolekcji z parametrami technicznymi odpowiadającymi wymogom obiektów użyteczności publicznej, takich jak biurowce, hotele, placówki opieki medycznej, dworce, publiczne sanitariaty, baseny, sklepy, piekarnie, kawiarnie, restauracje, przestrzenie wspólne osiedli mieszkaniowych, jak tarasy, kotłownie i klatki schodowe.

 aranz płyki kaki płyka khaki

Ceasar - gres Slab. Mrozoodporny, barwiony w masie, antypoślizgowy. Do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz.  

 

Nasze propozycje obejmują różne rozwiązania – od dużych płyt gresowych do małych formatów (30x90, 25x76, 60x60, 60 x 120, 75 x 75, 45 x 45 oraz 30 x 60) – w wielu odcieniach (rozbudowana paleta beży, szarości, bieli, czerni, barw ziemi), co daje swobodę w kreowaniu przestrzeni o nowoczesnym, wyszukanym charakterze. Wszystkie produkty dedykowane do przestrzeni publicznych cechuje wyjątkowa twardość, wysoka odporność na uszkodzenia i działanie kwasów oraz mała podatność na ścieranie.

Jakość gwarantują renomowani producenci, tacy jak CAESAR, DEL CONCA, DUNIN, ELEMENT, EPICENTR K., FINCIBEC, FLORIM, GOLDEN TILE, GRESPANIA, MARAZZI POLSKA, OPERA, RAKO, TONALITE, TUBĄDZIN ORNAMENT. Jako uzupełnienie oferty proponujemy chemię budowlaną marki Botament.

 

PŁYTKI IMITUJĄCE KAMIEŃ I BETON

Dostępne u nas produkty wiernie oddają surowość tych materiałów odpowiednią strukturą. Płytki te układa się szybko, a przez to, że nie ważą tyle co kamień czy beton, można je wkomponować praktycznie w każdą aranżację.

płyki marazzi płytka marazzi

Kolorystyka kolekcji Essay, Marazzi - minimalistyczny design, dzięki któremu gres stanowi doskonałe tło dla dowolnych elementów wyposażenia wnętrza. Naturalna, matowa tekstura dodaje im klasy i podkreśla industrialny charakter.

 MARAZZI stream ivory płytka

Kolekcja Stream, Marazzi – te płytki gresowe to idealne wykończenie gustownego wnętrza, w którym industrial spotyka się z klasyką. Posiadamy szeroki wachlarz formatów i odcieni.

PŁYTKI IMITUJĄCE DREWNO

Są doskonale odporne na wilgoć i uszkodzenia, a przy tym trwałe. Świetnie komponują się z prawie każdym rodzajem płytek i gresów tworząc wyjątkowe projekty wnętrz i przestrzeni komercyjnych.

marazzi  płytka

płytki

Gres Kronewald - płytki mają wymiary 1198 × 198 mm, co sprawia, że nawet kształtem przypominają drewniane deski. Dostępne są w trzech odcieniach: beżowym, ciemnobeżowym i brązowym.

 

MOZAIKI i LAMELE

Stosowane są we wnętrzach, w których istotną rolę odgrywają detale, nadając im wyjątkowości i ekskluzywnego charakteru. W tendencjach na nadchodzący 2023 rok wyraźnie zaznacza się wykorzystanie lameli – czyli ciętych, często nieregularnych odcinków płytek układanych symetrycznie, lub tworzących intrygującą asymetrię. Stale popularne i chętnie stosowane w projektach użyteczności publicznej czy inwestycjach komercyjnych są także wzory jodełki, trójkąty, heksagony oraz patchworki nadające wnętrzom unikatowości i indywidualnego charakteru.

 płytki płytki

Kolekcja Rosell Carrara GP czy Mini HEXAGON B&W Bee marki DUNIN to przepiękna mozaika gresowa o długiej żywotności, która tworzy twójwymiarowe dekory na ścianach i podłogach. Producent wykorzystuje trzy kolory – szarość, biel i czerń dzięki czemu aranżacja nabiera nowoczesnego, ponadczasowego stylu. 

---------

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą płytek ceramicznych, gresowych i okładzin ściennych dostępnych w BIMs PLUS.  


Jakość gwarantują renomowani producenci, tacy jak DEL CONCA, DUNIN, ELEMENT, EPICENTR, FINCIBEC, FLORIM, GOLDEN TILE, GRESPANIA, MARAZZI POLSKA, OPERA, ORNAMENTA, RAKO, TONALITE, TUBĄDZIN

Jako uzupełnienie oferty proponujemy chemię budowlaną marki Botament