LFP

 

LFP to krajowy lider w produkcji pomp i systemów pompowych oraz jeden z najnowocześniejszych producentów komponentów z żeliwa na świecie.

Swój potencjał opiera na sile swojej marki, wiedzy wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz na stosowaniu najnowocześniejszych standardów i technologii.

Od początku swojej historii, czyli od 154 lat, Leszczyńska Fabryka Pomp produkuje pompy oraz urządzenia pompowe i aktywnie rozwija swój asortyment. Obecnie nasza oferta obejmuje m.in.: pompy ciepłownicze, pompy do zaopatrzenia w wodę, pompy do odprowadzania brudnej wody i ścieków, szeroki wachlarz pomp przemysłowych oraz kompletne systemy pompowe. Poprzez indywidualne podejście do potrzeb klienta, fachowe doradztwo, szkolenia oraz aktywne działania rynkowe budujemy silną, nowoczesną, polską markę.

 

LFP to również:

  • najnowocześniejsze rozwiązania produkcyjne i logistyczne
  • dbałość o środowisko i jakość życia w regionie
  • spółka z 100% udziałem kapitału polskiego
  • jeden z największych pracodawców w regionie
  • ciągłe inwestycje w przyszłość

  

Zdefiniowane przez nas hasło „Zawsze i lepiej” wyznacza kierunek naszego rozwoju. Jego głównym przesłaniem jest zobowiązanie do ciągłego doskonalenia. Naszą przyszłość budujemy w oparciu o 4 sprawdzone wartości: odpowiedzialność, innowacyjność, elastyczność i partnerstwo.

  

Zawsze podstawą naszych działań jest odpowiedzialność. To na jej fundamencie - podchodząc elastycznie do potrzeb sytuacji i stosując innowacyjne rozwiązania - budujemy partnerskie relacje z naszymi klientami, pracownikami, dostawcami oraz społecznością lokalną, by z każdym dniem jeszcze lepiej realizować zadania, jakie stawia przed nami przyszłość.

 

LFP siedziba firmy