Kolekcja GROHE Eurosmart: nowa odsłona, nowe możliwości

Opublikowane: 22 grudnia 2023
Obraz
GROHE-EUROSMART

Inwestor zleca, architekt wnętrz projektuje, instalator przeprowadza montaż... Proste, prawda? Ale żeby cały ten proces przebiegł szybko i sprawnie oraz doprowadził do powstania pięknej i funkcjonalnej łazienki potrzebne jest wyposażenie uwzględniające zupełnie rożne potrzeby i wymagania. Takie, jak np. baterie z kolekcji GROHE Eurosmart. 

Kluczem do sukcesu prac instalacyjno-wykończeniowych jest łatwość montażu urządzeń oraz ich trwałość. Polecamy produkty z kolekcji GROHE Eurosmart.

GROHE Eurosmart – najlepsza klasyka w nowym wydaniu

Bestsellerowa seria GROHE Eurosmart zadebiutowała niedawno w zupełnie nowej odsłonie. Ponadczasowa forma baterii zyskała wyraźniejsze i ostrzejsze linie. Śmielszy design sprawia, że armatura GROHE Eurosmart staje się jeszcze lepszym uzupełnieniem nowoczesnych, eleganckich łazienek. Wyższy korpus w połączeniu ze zmienionym kształtem wylewki zapewnia więcej miejsca na dłonie, sprytnie wyprofilowana końcówka zapobiega osadzaniu się kropelek wody, a przeprojektowana dźwignia ułatwia obsługę.

grohe eurosmartgrohe eurosmartgrohe eurosmart

 

Doskonały wybór od S do L

Z myślą o jeszcze łatwiejszym projektowaniu łazienki z wykorzystaniem linii GROHE Eurosmart, niemiecki producent przygotował baterie w kilku rozmiarach: od S do L. Ich wzornictwo perfekcyjnie harmonizuje z prysznicami i systemami prysznicowymi z linii Euphoria i Tempesta, akcesoriami Essentials i przyciskami spłukującymi.

GROHE Eurosmart

 

GROHE w łazience

Udogodnienia dla różnych użytkowników

Co więcej, nowe baterie GROHE Eurosmart mogą stanowić odpowiedź także na bardzo indywidualne potrzeby. Użytkownicy, którzy mają zwyczaj np. mycia włosów w umywalce, mogą sięgnąć po baterię z wyciąganą wylewką. W domach, gdzie mieszkają dzieci lub osoby z ograniczoną sprawnością ruchową, można zamontować baterię ze specjalnie wydłużonym uchwytem. A dla miłośników praktycznych technologicznych nowinek przewidziano baterię 2w1, która zmyślnie łączy obsługę bezdotykową z klasycznym uruchamianiem strumienia dźwignią. 

GROHE EurosmartGROHE udogodnienia dla użytkowników

Oszczędniej i wygodniej

Za wszystkimi tymi innowacjami kryje się sprawdzona i ceniona głowica GROHE SilkMove, gwarantująca precyzyjną i płynną regulację strumienia wody. Wybrane modele wyposażono jednak w całkowicie nowy jej wariant. Baterie GROHE Eurosmart, na których opakowaniu pojawia się dopisek ES (skrót od Energy Saving) obsługuje się nieco inaczej niż zwykłe. Unosząc dźwignię w pozycji startowej, czyli gdy znajduje się ona w pozycji centralnej, uruchomimy przepływ tylko zimnej wody. Żeby puścić ciepły strumień, przesuwamy dźwignię w lewo. Za sprawą tego prostego patentu korzystamy z baterii w jeszcze bardziej energooszczędny sposób. Często jest przecież tak, że „odkręcamy” wodę tylko na chwilę – by opłukać szczoteczkę czy zetrzeć ślady kosmetyków z umywalki – i wcale nie potrzebujemy do tego ogrzanego strumienia.

GROHE oszczędniej i wygodniejGROHE oszczędniej i wygodniejGROHE łazienka

W kwestii oszczędności i tak trudno znaleźć na rynku coś, co mogłoby rywalizować z bateriami GROHE Eurosmart. Technologia WaterSaving pozwala na zużycie wody na poziomie tylko  5,7 l/min - i to bez wrażenia, że strumień ma zbyt małą siłę i objętość.
Za efektowny wygląd baterii GROHE Eurosmart przez bardzo długi czas dba zaś unikalna powłoką GROHE Long-Life Shine - lśniąca, odporna na uszkodzenia mechaniczne, wygodna w czyszczeniu. 

GROHE Eurosmart – od profesjonalistów dla profesjonalistów

A co GROHE Eurosmart oznacza dla instalatorów? Po pierwsze, nie powinni się oni martwić, że podczas montażu będą musieli dokupić brakującą uszczelkę lub nakrętkę. W opakowaniu znajdują się wszystkie części potrzebne do osadzenia baterii na swoim miejscu. Po drugie, GROHE zapewnia, że instalacja baterii z tej linii trwa średnio o 50% krócej niż w przypadku rozwiązań konkurencyjnych firm. I po trzecie – gdyby armatura wymagała po jakimś czasie serwisowania (a wielu użytkowników tak bardzo się do GROHE przywiązuje, że woli naprawić stary kran niż kupować nowy), otrzymują oni gwarancję, że podzespoły do danego modelu będą produkowane jeszcze przez 10 lat od chwili wycofania go ze sprzedaży.


Grupa BIMs PLUS

Lider rynku instalacyjnego w Polsce. Od 30 lat specjalizujemy się w profesjonalnej dystrybucji produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji, wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej i fotowoltaiki.

Dowiedz się więcej
Plik Video