Aktualności

Wieczór Dostawcy w BIMs PLUS Bydgoszcz. Dziękujemy!

środa, 15 lutego 2023
Wieczór Dostawcy w BIMs PLUS Bydgoszcz. Dziękujemy!

27 stycznia w restauracji Sowa odbyło się spotkanie decydentów sprzedażowych spółki BIMs PLUS Bydgoszcz z kluczowymi producentami. Partnerami wydarzenia byli: Panasonic, Danfoss, Stalco, LG, Flowair, Afriso, Nmc, Elterm, Grohe, Geberit, Rohhe, Watts, Roca, Tece, Resideo, Hansgrohe, Kessel, Rm, Wolfmann, Kk-pol, Valvex, Ibp, Heatpex, Wilo, Rothenberger, Dimplex, Vts, Novellini, Techsterowniki, Ql Controls, Magnaplast, Wadex, Terma, Stiebel. Spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowej działalności firmy, przedstawienia planów na rok 2023 oraz podziękowania producentom za dotychczasowe zaufanie i efektywną współpracę.  

 

Wieczór Dostawcy rozpoczął Dyrektor Zarządzający Marcin Stróżyk i Wspólnik Piotr Graban, którzy wprowadzili uczestników w charakter wydarzenia. Przedstawili osiągnięcia, wyniki i założenia na nowy rok. Podziękowali obecnym również za działania w 2022 r., za zaangażowanie, życzliwość i wspólny wysiłek prowadzący do rozwoju rynku oraz zapewnienia Klientom szerokiego dostępu do asortymentu, nowych technologii i fachowego doradztwa technicznego.

W czasie spotkania uczestnicy mieli okazje przedyskutować potrzeby, omówić plany i poruszyć, a przede wszystkim rozwiązać kluczowe problemy.

Po części konferencyjnej odbyła się uroczysta kolacja, którą umilił koncert na żywo – wystąpił duet Marta Bejma (vokal) oraz Konrad Kryński (gitara).

 

Jesteśmy przekonani, że Wieczór Dostawcy przyczynił się do umocnienia wspólnych relacji biznesowych z kluczowymi producentami. Dziękujemy za Państwa obecność.

 

 

Bankiet

Bankiet

Bankiet

Bankiet