Aktualności

Tak było! TARGI Z POMPĄ 22.06.2023 BIMs PLUS Bydgoszcz

czwartek, 22 czerwca 2023

22 czerwca w centrali spółki BIMs PLUS Bydgoszcz przy ul. Hermana Frankego 1 odbyły się TARGI z POMPĄ współorganizowane przez producenta pomp ciepła YORK. Partnerami wydarzenia byli: Afriso, Agentools, Aspol FV, Broetje Heizung, Danfoss, Ecowater, Tece, Elterm, Flowair, Gorgiel, Grundfos, Heatpex, Hewalex, Innova-therm, Kessel, Knipex, LG, Raccorderie Metallice, Rothenberger, Salus, Staclo, Testo oraz VTS. Wsród głównych atrakcji wydarzenia znalazły się m.in.: przyczepy pokazowe, warsztaty i konsultacje z producentami, a także spotkania i ekspozycje produktowe. Nie zabrakło również licznych konkursów i promocji sprzedażowych!

 

TARGI Z POMPĄ rozpoczęły się o godz. 8.00 od oficjalnego otwarcia przez Dyrektora Zarządzającego Marcina Stróżyka, który przywitał przybyłych klientów, dostawców oraz wszystkich pozostałych gości.

Od 9.00 do 11.00 odbywała się I tura konkursu organizowanego przez YORK - Kilka kroków do nowego YORKa, w którym do wygrania była pompa ciepła YKF 9kW MONOBLOK za jedyne 1000PLN. Klienci w tym czasie wypełniali testy, w których musieli odpowiedzieć na 5 pytań zadanych przez producenta. Liczyła się 100% wiedza! Tylko ona dawała możliwość przystąpienia do II etapu i walki o główną nagrodę!

Doceniony jednak został każdy uczestnik, który podjął rękawice i przystąpił do zabawy – czekał na niego rabat w wysokości 500PLN na zakup pompy ciepła YORK YKF. Walka była zacięta, ale ostatecznie z sukcesem udało się przejść do drugiej tury tylko 9 uczestnikom!

Kwadrans po godz. 12.00 kontynuowaliśmy konkurs, w której uczestnicy zostali postawieni w ogniu pytań. Nie było tutaj miejsca na pomyłki. Uczestnik, który nie odpowiedział poprawnie na zadane pytanie odpadał z konkurs. Po długich potyczkach został wyłoniony laureat konkursu. Serdecznie gratulujemy zdobywcy pierwszego miejsca, ponieważ wykazał się ogromną wiedzą na temat pomp ciepła YORK i dzielnie walczył z równie dobrze przygotowaną konkurencją!

 

Nie zabrakło również konkursów organizowanych przed partnerów wydarzenia. STALCO zaprosiło uczestników do konkursu, w którym zadaniem było wbicie gwoździa na płasko za pomocą młotka, uderzając jak najmniejszą ilość razy. KNIPEX przygotował dla odwiedzających wyzwanie z cięciem rury na czas. HEATPEX rzucił wyzwanie i zorganizował quiz wiedzy. Wszystkie rozgrywki cieszyły się duzym zainteresowaniem.

W międzyczasie na sali szkoleniowej odbywało się szkolenie, w której inżynier YORK Maciej Dywelski szkolił zainteresowanych z zakresu pomp ciepła YORK. Przybyli mieli okazje obejrzeć również ekspozycję pokazową pomp ciepła oraz otrzymać indywidualne, fachowe doradztwo techniczne.

 W trakcie targów na wszystkich czekał pyszny grill oraz zimne napoje.

 

Targi poprowadził Piotr nawijam.pl Bednarski.

Wodę dostarczały MWiK w Bydgoszczy.

 

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

z TARGÓW Z POMPĄ!