Aktualności

FORUM POMP CIEPŁA METALKO 8.05.2023 | POMPY CIEPŁA YKF YORK

poniedziałek, 8 maja 2023
FORUM POMP CIEPŁA METALKO  8.05.2023 | POMPY CIEPŁA YKF YORK

W dniu 8.05.2023r. na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo Wystawienniczego odbyło się FORUM POMP CIEPŁA METALKO objęte honorowym patronatem Krajowego Forum Chłodnictwa, Katedry Techniki Cieplnej Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej, Wydziału Budownictwa, Architektury i Inzynierii Środowiska Politechniki Bydgoskiej im. J. J. Śniadeckich zorganizowane przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji METALKO Sp. z o.o. Razem z naszym partnerem handlowym producentem pomp ciepła YKF YORK wzięliśmy udział w wydarzeniu i spotkaliśmy się z instalatorami, serwisantami, zainteresowanymi budową urządzeń oraz nowinkami technicznymi.

 Forum zrodziło się z zaangażowania wieloletnich praktyków chłodnictwa, którzy zadbali o warsztatową atmosferę spotkania tzn. głównie wymianę myśli technicznej, działania praktyczne na sprzętach. Chcielibyśmy, aby ta impreza stała się cykliczną wizytówką Bydgoszczy na mapie wydarzeń poświęconych pompom ciepła - mówi Organizator wydarzenia, Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji METALKO Sp. z o.o.

Dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy rozbudowane stoisko prezentujące jednostki pomp ciepla YORK. Była to doskonała okazja, aby zobaczyć nasze urządzenia w akcji, porozmawiać z doradcami technicznymi oraz inżynierem YORK, a także uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane  z produktami YORK.

 Dziękujemy za ciekawe rozmowy, sugestie oraz inspiracje.

Do zobaczenia!