Kariera

Stażysta/ Stażystka w dziale sprzedaży Nowy Sącz

środa, 31 maja 2023

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 30 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej.

Jeśli szukasz miejsca do zdobycia doświadczenia, cenisz pracę z ludźmi, grasz zespołowo i lubisz szukać nowych rozwiązań, zapraszamy Cię do współpracy na stanowisku:

Stażysta/ Stażystka w dziale sprzedaży

Miejsce pracy: Hurtownia instalacyjna, Magazynowa 7, 33-300 Nowy Sącz

 

Poszukujemy kandydatów do udziału w naszym półrocznym stażu w dziale sprzedaży Bims Plus/ Hurtownia Instalacyjna w Nowym Sączu.

Celem stażu jest przekazanie ambitnym, młodym profesjonalistom praktycznej wiedzy i cennych doświadczeń w branży instalacyjnej, sanitarnej, grzewczej. Wspieranie zespołu sprzedaży w jego codziennych zadaniach.

 

Z nami rozwiniesz swoje umiejętności i będziesz gotowa/y, aby zrobić z kolejny zawodowy krok naprzód. Po wdrożeniu do pracy zdobędziesz umiejętności i doświadczenie w:

• Obsłudze klienta, będziesz mieć okazję do ćwiczenia umiejętności w komunikacji i wspierania przedstawicieli handlowych w rozwiązywaniu problemów klientów.

• Analizie danych dotyczących sprzedaży, aby lepiej zrozumieć potrzeby i wymagania klientów.

• We współpracy z innymi członkami działu wsparcia sprzedaży oraz innymi działami w firmie, co pomoże Ci rozwijać umiejętności zespołowe.

• Realizacji projektów związanych z wsparciem sprzedaży, co pozwoli Ci rozwijać umiejętności zarządzania projektami i koordynacji działań.

• Wykorzystywaniu różnych narzędzi i systemów informatycznych, które są niezbędne w dziale wsparcia sprzedaży.

Czym będzie się zajmować stażysta/ stka:

 • Inicjowaniem kontaktów  klientami wspólnie z doświadczonym pracownikiem zespołu sprzedaży oraz z przedstawicielem handlowym.
 • Obsługą klientów w zakresie sprzedaży produktów jakie oferuje Bims Plus.
 • Realizowaniem zadań operacyjnych we współpracy z działem technicznym, działem handlowym.
 • Przygotowaniem kalkulacji, ofert, raportów.
 • Współorganizowaniem spotkań i eventów dla Klientów.

 Nasze wymagania:

 • Chęć do zdobywania nowych umiejętności w obszarze sprzedaży oraz nauki branży grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej.
 • Łatwość w nawiązywaniu relacji i umiejętność pracy zespołowej.
 • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania.
 • Kreatywność, łatwość poszukiwania rozwiązań.
 • Dobra znajomość pakietu MS.
 • Dostępność do pracy 5 dni w tygodniu w godzinach (07:00 – 16:00).
 • Prawo jazdy kat. B i chęć pracy w terenie na spotkaniach.

 Co oferujemy:

 • Umowę o pracę na stażu (program stażowy z Urzędu Pracy).
 • Po stażu możliwe zatrudnienie na stałe.
 • Coaching i wsparcie doświadczonych pracowników oraz managerów sprzedaży.
 • Środy z pizzą albo owocami.
 • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach jakie organizuje hurtownia dla swoich Klientów.
 • Dostęp do fachowej wiedzy.

 

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zainteresowanych prosimy przesłać CV na adres: krakow@bimsplus.com.pl.

Wysyłając aplikację na podany e-mail wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez BIMs PLUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kraków Sp.k. siedzibą w Libertowie ul. Góra Libertowska 45, 30-444 Libertów wszystkich danych osobowych zawartych w dokumentach złożonych przez Pana/Panią w toku procesu rekrutacyjnego (w tym w CV i liście motywacyjnym), dla celów prowadzonej rekrutacji.

 

Szanowni Państwo,

Zawiadamiamy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe podane nam w przesłanej przez Państwa aplikacji (proces rekrutacji).

 1. Administratorem danych osobowych jest Spółka Bims Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kraków Sp.k. siedzibą w Libertowie ul. Góra Libertowska 45, 30-444 Libertów. 

  Dane kontaktowe Inspektora ochrony danych: e-mail -  ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 2. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia, na warunkach odrębnie przewidzianych prawem.
 3. Pracujemy wyłącznie na danych podanych przez Państwa w trakcie procesu rekrutacji.
 4. Państwa dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w toku którego złożyli Państwo aplikację i zostaną usunięte natychmiast po jego zakończeniu to jest najpóźniej w dniu podpisania umowy o pracę z kandydatem który w wyniku tej rekrutacji pozytywnie zakończył okres próbny i zostanie zatrudniony na umowę o pracę. Jednakże jeśli wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych, wówczas przetwarzamy Państwa dane osobowe również dla dalszych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy.
 5. W przypadku gdy wyrazili Państwo zainteresowanie aplikowaniem na stanowisko w innej Spółce Grupy i wyrazili Państwo zgodę na przekazanie złożonych przez Państwa dokumentów do tej Spółki w zakresie terminów usunięcia Państwa danych Osobowych obowiązują zapisy zawarte w punkcie 4.
 6. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest konieczność wypełnienia przez nas obowiązku prawnego (art. 6 ust. 1 lit. c) wynikającego z przepisów prawa pracy lub Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) jeżeli podali nam Państwo szerszy zakres informacji niż wymagany przez prawo pracy. Jeśli udzielili Państwo zgody, informujemy, iż zgoda ta może być w dowolnym czasie cofnięta, jednak nie ma to wpływu na legalność wcześniejszego przetwarzania danych na jej podstawie.
 7. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne jednakże jest nam niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku ich braku, nie będziemy mogli skontaktować się z Państwem i przeprowadzić w sposób należyty rekrutacji z Państwa udziałem.
 8. Odbiorcami Państwa danych mogą być podmioty zewnętrzne, z którymi współpracujemy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz inna Spółka Grupy w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przekazanie jej Państwa danych osobowych.
 9. Zawiadamiamy, że Państwa dane nie będą przedmiotem zautomatyzowanych procesów decyzyjnych ani nie będą udostępniane poza obszarem Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub organizacjom międzynarodowym.
 10. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 11. W razie pytań, wątpliwości lub w przypadku potrzeby zmiany / aktualizacji danych, prosimy o kontakt na adres lub email wskazany w punkcie 1.