Kariera

Handlowiec w Punkcie Handlowym w Nysie

czwartek, 31 sierpnia 2023

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od 30 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi pracownicy to pełen zapału, prężny zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania rynku i konsekwentnie realizuje jego potrzeby.

 

Firma BIMs PLUS

Aktualnie, w związku z rozwojem i potrzebą utrzymania najwyższych standardów obsługi dla naszych klientów poszukuje kandydata na stanowisko:

 

Handlowiec w Punkcie Handlowym

 

Miejsce pracy: 48-304 Nysa, ul. Granitowa 1

 

Postaw na swój rozwój – Twoje zadania:

ü  aktywna sprzedaż

ü  prowadzenie gospodarki magazynowej

ü  przyjmowanie i wprowadzanie dostaw

ü  inwentaryzacja  stanów magazynowych

ü  utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych

ü  doradztwo techniczne / nastawienie na poszerzanie i uzupełnianie wiedzy branżowej

ü  dbałość o wizerunek punktu handlowego

ü  praca z gotówką / kasą fiskalną, konwoje      

 

Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, podejmujesz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twoje dodatkowe atuty to:

ü  pozytywne nastawienie i dążenie do realizacji wyznaczonych celów

ü  inicjatywa w kształtowaniu relacji z klientem oraz otwartość na potrzeby klienta

ü  znajomość branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz znajomość lokalnego rynku jako dodatkowy atut!

 

Oto co zyskasz w zamian:

ü  pracę w zgranym zespole młodych ludzi

ü  przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego

ü  rozwój zawodowy i osobisty – realizowany poprzez szkolenia

 

Dodatkowo oferujemy:

ü  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premia

ü  narzędzia pracy: telefon, komputer.

ü  łagodną asymilację w miejscu pracy, szeroki pakiet szkoleń i indywidualnie dobrany program adaptacyjny

ü  pełny dostęp do infrastruktury firmowej, centra szkoleniowe, zaplecze logistyczne, pomoc działów wsparcia

ü  pakiet benefitów: multisport, opieka zdrowotna itp.

 

 

 

 

Zgłoszenia zawierające CV oraz zdjęcie  prosimy wysyłać bezpośrednio na adres: Magdalena.Fedorowicz@bimsplus.com.pl   

 

z dopiskiem Handlowiec w Punkcie Handlowym Nysa

 

Wysyłając CV wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez BIMs PLUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Dolny Śląsk Spółka komandytowa z siedzibą w Oławie ul. Klonowa 1 Stanowice wszystkich danych osobowych zawartych w dokumentach złożonych przez Pana/Panią w toku procesu rekrutacyjnego (w tym w CV i liście motywacyjnym), dla celów prowadzonej rekrutacji. 

Szanowni Państwo,

 

Zawiadamiamy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe podane nam w przesłanej przez Państwa aplikacji (proces rekrutacji).

 1.  Administratorem danych osobowych jest BIMs PLUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Dolny Śląsk Spółka komandytowa z siedzibą w Oławie ul. Klonowa 1 Stanowice , 55-200 Oława Dane kontaktowe Inspektora ochrony danych:
  a) e-mail -   ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 2. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia, na warunkach odrębnie przewidzianych prawem.
 3. Pracujemy wyłącznie na danych podanych przez Państwa w trakcie procesu rekrutacji.
 4. Państwa dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w toku którego złożyli Państwo aplikację i zostaną usunięte natychmiast po jego zakończeniu to jest najpóźniej w dniu podpisania umowy o pracę z kandydatem który w wyniku tej rekrutacji pozytywnie zakończył okres próbny i zostanie zatrudniony na umowę o pracę. Jednakże jeśli wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych, wówczas przetwarzamy Państwa dane osobowe również dla dalszych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy.
 5. W przypadku gdy wyrazili Państwo zainteresowanie aplikowaniem na stanowisko w innej Spółce Grupy i wyrazili Państwo zgodę na przekazanie złożonych przez Państwa dokumentów do tej Spółki w zakresie terminów usunięcia Państwa danych Osobowych obowiązują zapisy zawarte w punkcie 4.
 6. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest konieczność wypełnienia przez nas obowiązku prawnego (art. 6 ust. 1 lit. c) wynikającego z przepisów prawa pracy lub Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) jeżeli podali nam Państwo szerszy zakres informacji niż wymagany przez prawo pracy. Jeśli udzielili Państwo zgody, informujemy, iż zgoda ta może być w dowolnym czasie cofnięta, jednak nie ma to wpływu na legalność wcześniejszego przetwarzania danych na jej podstawie.
 7. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne jednakże jest nam niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku ich braku, nie będziemy mogli skontaktować się z Państwem i przeprowadzić w sposób należyty rekrutacji z Państwa udziałem.
 8. Odbiorcami Państwa danych mogą być podmioty zewnętrzne, z którymi współpracujemy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz inna Spółka Grupy w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przekazanie jej Państwa danych osobowych.
 9. Zawiadamiamy, że Państwa dane nie będą przedmiotem zautomatyzowanych procesów decyzyjnych ani nie będą udostępniane poza obszarem Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub organizacjom międzynarodowym.
 10. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 11. W razie pytań, wątpliwości lub w przypadku potrzeby zmiany / aktualizacji danych, prosimy o kontakt na adres lub email wskazany w punkcie 1.